Serdecznie witamy naszych klientów na naszej nowej stronie

banner1

Biuro Rachunkowe „BOGUSZKO.COM” Sp.p. świadczy kompleksowe usługi z zakresu finansowo – księgowego, nie tylko dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe każdego ze wspólników zapewnia wszechstronną obsługę i pewność w obrocie gospodarczym.

Działając w branży od wielu lat, mamy doświadczenie zarówno z przedsiębiorcami prowadzącymi działalność na rynku lokalnym jak również z firmami, działającymi na rynku międzynarodowym.

Posiadamy nie tylko wykwalifikowaną kadrę zarządzającą, ale również doświadczonych i certyfikowanych księgowych, wspomaganych doradztwem ze strony dyplomowanego prawnika, zarówno w kwestiach księgowo-kadrowych, jak również w sprawach podatkowych.

Powierzając naszej firmie nie tylko pełną księgowość, ale również obsługę w zakresie prowadzonej działalności, do dyspozycji otrzymujecie Państwo wykwalifikowaną i stale doskonalącą się kadrę. Dbamy o rozwój nie tylko własnej firmy, biorąc udział w szeregu szkoleń oraz uzupełniając wiedzę dzięki publikacjom branżowym, ale również w miarę możliwości, doradzamy naszym klientom w zakresie prowadzonej przez Nich działalności.

W ten sposób możemy zagwarantować Państwu zarówno kompleksowe świadczenia, jak również szybką i skrupulatną obsługę.

Szanując czas swoich klientów, po uzgodnieniu warunków oraz terminu, odbieramy również dokumenty księgowe z dogodnego dla Państwa miejsca na terenie Szczecina.

« (Previous Post)