O nas

Jesteśmy grupą specjalistów z takich dziedzin jak ekonomia, prawo i podatki. Zajmujemy się finansami swoich klientów w szerokim tego słowa znaczeniu. W skład zespołu wchodzą doświadczeni zawodowo partnerzy, którzy ciągle udoskonalają i rozwijają zakres  świadczonych usług w odpowiedzi na nowe potrzeby naszych klientów.

Od samego początku systematycznie doskonalimy i podwyższamy jakość świadczonych usług. Ogromny nacisk kładziemy na dobre przygotowanie merytoryczne, rzetelność i profesjonalizm osób zatrudnianych w naszym biurze. Usługi świadczymy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i nieprzerwaną praktykę w zawodzie.

Częste szkolenia w zakresie prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych oraz bieżące aktualizowanie wiedzy w związku ze zmianami legislacyjnymi, zapewniają rzetelność rozliczeń prowadzonych przez nasze biuro.

Obsługujemy podmioty o różnym profilu działalności i formie prawnej. Klientami naszego biura są zarówno małe, jednoosobowe firmy, jak również spółki prawa handlowego, w tym z kapitałem zagranicznym.